Sveikatinė Atgal

Tai vieta, kurioje pasirūpinsime Jūsų sveikata, o ne gydymu!

Sveikatinėje rasite sveikatos profilaktikai, geresnei savijautai bei sveikam ir aktyviam gyvenimo būdui reikalingų priemonių. Daugiau judėsime - būsime sveikesni! 

Sportuojantys čia ras mankštos prekių bei įtvarų traumų prevencijai. Mažai judantys, dirbantys sėdimą darbą galės įsigyti naujos kartos kraujotaką gerinančių kojinių, sunkiau judantys - lazdelių ir ramentų. 

Vaikučių laukia profilaktiniai batukai, būsimų mamyčių - pilvuką prilaikantys diržai ir liemenėlės. Patogi avalynė ir ortopediniai „padukai“ apsaugos Jūsų kojas nuo nuovargio. 

Pageidaujantiems bus atliekami pėdų ir kojų venų kraujotakos tyrimai, profesionaliai patarsime, kaip palengvinti Jūsų judėjimą ir pagerinti savijautą. Investuokime į profilaktiką, nes ji kainuoja žymiai pigiau nei gydymas.

Prisijunk prie Mamų Unijos akcijos „Advento kojinaitės 2019“

Kviečiame prisijungti prie, jau tradicija tapusios, Mamų Unijos akcijos „Advento kojinaitės 2019“! Šios akcijos metu „Gerumo dėžėse“ bus renkamos dovanėlės vaikų onkologijos klinikų ligoniukams, kurias jiems advento laikotarpiu pristatys gerieji nykštukai. Kviečiame visus prisidėti prie „Advento kojinaičių“ akcijos ir palikti sunkiai sergantiems vaikams savo dėmesio dalelę, padovanojant:
- Mažus žaisliukus;
- Rankų darbo kūrinius;
- Knygeles;
- Papuošaliukus;
- Spalvotus pleistriukus;
- Kitas mielas ir jaukias smulkmenas.

SVARBU Visi daiktai turi būti nauji. Nors ir labai mieli, bet minkšti pliušiniai žaisliukai ligoniukam yra netinkami. „Gerumo dėžes“ rasite visose „Sveikatinėse“. Surasti Jums artimiausią „Sveikatinę“ galite čia: www.ortopedija.lt/prekybos-vietos/

„Gerumo dėžes“ reguliariai tuštinsime iki Gruodžio 25 d. Sukurkime sergantiems vaikams Kalėdas kartu! 

Darbo laikas

    I-V 10:00 - 20:00
    VI-VII 10:00 - 20:00

Tinklapis www.sveikatine.lt
Bendraukime
Jums gali tikti