Open24.lt Atgal

Open24.lt - laisvalaikio avalynės ir aprangos parduotuvė visai šeimai, kurioje taip pat galite ir atsiimti prekes užsakytas internetu. Čia rasite itin didelį CROCS ir REIMA prekių pasirinkimą, taip pat DIADORA ir COUGAR avalynės naujausias rudens ir žiemos kolekcijas.

 

Crocs – pasaulinis inovatyvios kasdienės avalynės lyderis, savo veiklą paskyręs maksimalaus komforto paieškoms. Prekės ženklo originalusis ir pats žymiausias siluetas – klasikinė klumpė – yra atpažįstamas visame pasaulyje ne veltui: nuo 2002 metų tokių klumpių parduota daugiau nei 300 milijonų porų daugiau nei 90-yje šalių.

 

Reima - pasaulyje pirmaujantis prekės ženklas, kuriantis funkcinius vaikų drabužius. Reima verslo idėja - aprūpinti geros kokybės drabužiais, kurie būtų tinkama visus metus, vaikų amžiaus grupėms nuo 0 iki 12 metų. Funkcionalumas, saugumas, tvarumas ir novatoriškumas yra esminės  Reima dizaino idėjos.

 

Diadora - kedai, iš kurių plataus asortimento tinkamiausią variantą nesunkiai gali išsirinkti kiekvienas, ieškantis avalynės aktyviam laisvalaikiui ar sportinei veiklai, pavyzdžiui, bėgiojimui.

Darbo laikas

    I - V  10:00 - 20:00
    VI - VII 10:00 - 20:00

Bendraukime
Jums gali tikti