Party line Atgal

Balionų, šventinės atributikos, karnavalinių aksesuarų, dekoracijų, rankų darbo atvirukų, suvenyrų, dovanų pakavimo krautuvėlė.

Party Line, tai kūrybinės dirbtuvėlės jūsų šventei. Čia galite užsisakyti dekoracijų ar kitų jūsų šventei reikalingų smulkmenų pagal individualius užsakymus. 

Mūsų krautuvėlėje gausu krikštynoms skirtos atributikos: 

Pasižadėjimų-palinkėjimų kortelės ar albumai, diplomai, mini rožančiukai, žvakės, girliandos, balionai, kvietimai, dekoracijos, smeigtukai, angeliukai, krikštynų relikvijų dėžutės ir k.t. Daugelį dalykų gaminame vietoje prekybai ir pagal užsakymus. Vestuvėms dekoruojame taures, gaminame stalo korteles, dekoracijas, palinkėjimų albumus, pagalvėles žiedams, kvietimus, kaspinus mašinoms. Gaminame prekybai ir pagal individualius užsakymus dovanų dėžutes: didelio dydžio storo kartono dovanų dėžės bei plono kartono mini dėžutės. Gaminame rankų darbo atvirukus, vokelius bei dėžutes-vokelius su staigmena. Pakuojame dovanas, gaminame tortus iš sauskelnių ar alkoholinių gėrimų. Taip pat gaminame vardines girliandas šventėms pagal užsakymus. Ir tai ne viskas, mes vis ieškome naujų idėjų. Mūsų krautuvėlėje galite įsigyti: balionų, balionų su heliu, figūrų iš balionų, žvakučių, kaspinų dovanų pakavimui ar mašinų puošimui, pinjatų, karnavalinių aksesuarų, smeigtukų, šiaudelių, dėžučių, suvenyrų ir kitų smulkmenų jūsų šventei.

Darbo laikas

    I - V 10.00 - 20.00 

    VI - VII 10.00 - 20:00


Tinklapis www.partypan.lt
Bendraukime