Metalo amžius Atgal

„Metalo amžius“ – tai ne tik puodai ar keptuvės. „Metalo amžiuje“ rasite visko, ko tik gali prireikti Jūsų virtuvėje ar vaišinant svečius.

„Metalo Amžius“ – tai gerų indų parduotuvė. Tai – Vokietijos firmų GGS Solingen, Schwerter, Krüger, Weis, Cilio ir kt. naujausios kolekcijos. Tai puodai, jų rinkiniai, keptuvės, greitpuodžiai, troškintuvai, viskas - iš nerūdijančio plieno lydinio 18/10. Tokiuose puoduose galima virti be vandens, o keptuvėse – kepti be riebalų, taupant laiką,energiją bei išsaugant visus vitaminus bei naudingąsias medžiagas, esančias maisto produktuose.

Gerų indų parduotuvėje „Metalo amžius“ rasite visko, ko tik gali prireikti Jūsų virtuvėje ar vaišinant svečius: stalo įrankių, virtuvinių įrankių, pačių įvairiausių peilių, arbatinukų, fondiu, raclette, stalo grilių, kepimo formų, termosų, vyno aksesuarų, baro reikmenų, malūnėlių prieskoniams, trintuvių, pjaustyklių, prieskoninių, padažinių, cukrinių, padėklų ir daugybę kitų naudingų dalykų, kurių nerastumėte niekur kitur.

Kavos mėgėjams „Metalo amžius“ siūlo itališkus espresso bei cappuccino kavinukus.

Ieškantys dovanėlės čia ras daugybę įvairių mielų smulkmenų kiekvienai progai ir kiekvienai piniginei.

Darbo laikas

    I - V 10:00 - 20:00
    VI - VII 10:00 - 20:00

Bendraukime
Jums gali tikti