Dubingiai Atgal

Tapetai, baldai, kilimai, kilimėliai, takai, kiliminė grindų danga, PVC grindų danga, interjero aksesuarai.

Parduotuvės DUBINGIAI veiklos koncepciją geriausiai atspindi posakis: „Nuo... iki“. Savo klientams siūlome grindų dangą, kilimus, takus, sienų dangą, tapetus, baldus ir įvairius interjero aksesuarus.

Konsultuojame, patariame, padedame išsirinkti, ieškome ir, svarbiausia, randame optimaliausius interjero įrengimo sprendimus, kad Jūsų namai taptų dar jaukesni, išskirtiniai ir stilingi.
Atstovaujame pasaulyje žinomus, daugiau nei 100 metų savo istoriją skaičiuojančius, sienų dangos dizaino kūrėjus ir gamintojus kampanijas: „York Wallcoverings“ ir „Eijfinger“, savo gaminiais interjero madas ir stilių diktuojančią belgų kompaniją „Arte“.

Pas mus rasite prancūziškosios baldininkystės tradicijas puoselėjančios kompanijos „Country Corner by Interior‘s“ baldų, belgų gamintojų „Flanders Tapestries“ gobeleninių paveikslų, išskirtinės aukštos kokybės kiliminės dangos kolekcijas „Satino“, „Invictus“, „Ultimo“, „Jacaranda“. Galėsite užsisakyti ir savo interjerą papuošti modernia pačių sukurto dizaino kilimine grindų danga „M2 Carpets“.

Kilimais prekiaujame jau dvidešimt aštuonerius metus, todėl jų asortimentas parduotuvėje DUBINGIAI ypač įvairus ir platus: nuo klasikinių, rankų darbo, rytietiškų iki šiuolaikinių modernių, sukurtų pagal naujausias mados tendencijas.

Visai nesvarbu, kokį stilių mėgstate, kokio dydžio butą ar namą įsirenginėjate salono DUBINGIAI asortimente visada atsiras tapetų, kilimų, baldų, šviestuvų ar interjero aksesuarų sukurtų būtent Jums.

Dar viena salono DUBINGIAI veiklos kryptis – paslaugos verslo klientams. Galime pasiūlyti specialius techninius ir kokybės reikalavimus atitinkančią sienų ir grindų dangą visuomeninėms patalpoms..Klojame grindų dangą didelio praeinamumo patalpose: parduotuvėse, viešbučiuose, visuomeninio maitinimo įstaigose. Profesionalūs projektų vadovai operatyviai paruošia pasiūlymus ir suskaičiuoja sąmatas.

Laukiame Jūsų parduotuvėje DUBINGIAI!

Darbo laikas

    I-V 10:00 - 20:00
    VI 10:00 - 20:00
    VII 10:00 - 17:00

Tinklapis www.dubingiai.lt
Bendraukime
Jums gali tikti