Spalio 12 - 13 d. PC Babilonas Sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas! Atgal

Spalio 12 - 13 dienomis PC „Babilonas“ vyks klientų ilgai lauktas Sporto ir laisvalaikio prekių išpardavimas. Šis renginys, skirtas ne tik išskirtinių prekių už itin patrauklias kainas norintiems įsigyti pirkėjams. Tai bus ir pramogų kupinas savaitgalis.

PC „Babilonas“ Sporto ir laisvalaikio išpardavimo metu galėsite įsigyti garsiausių prekės ženklų drabužių su nuolaidomis net iki 50 proc. Išskirtinius pasiūlymus ras ir tie pirkėjai, kurie nori atsinaujinti ir šaltąjį sezoną pasitikti su naujomis spalvomis. O gal ieškote naujos kokybiškos sportinės aprangos ar avalynės Jūsų mėgiamoms sporto treniruotėms? Išpardavimo metu turėsite galimybę įsigyti kokybiškas prekes už geriausias šio sezono kainas. Taip pat pirkėjų lauks gausus asortimentas nuolaidomis pasipuošusių laisvalaikio prekių ir sveikatingumo priemonių.

DŽINSŲ CENTRAS taikys prekėms nuolaida iki 50 %, o visa rudeninei kolekcijai 20 % nuolaida.
HIATUS parduotuvėje bus taikoma 20 % nuolaida visai naujai kolekcijai.
HUMMEL siūlys nuo 20 % iki 50 % nuolaidą Hummel gaminiams.
OKSALIS parduotuvėje savaitgalį bus taikoma 20 % – 50 % nuolaidos pažymėtoms prekėms.
OPTIKOS PASAULYJE 35 % nuolaida akinių rėmeliams ir saulės akiniams (negalioja specialiai ir naujai kolekcijai) ir 10 % nuolaida naujai akinių rėmelių ir saulės akinių kolekcijai*.   
PUMA OUTLET – visoms prekėms, išskyrus striukes, 20 % nuolaida. 
REGATTA taikys papildomą 20 % nuolaidą visoms prekėms, kurios nukainotos iki 50 %, o senos kolekcijos prekėms papildoma 30 % nuolaida.
TOPO CENTRAS suteiks 30 % nuolaidą pažymėtoms prekėms.
50 STYLE taikys 50 % nuolaidą antrai prekei.
SVEIKATINĖ suteiks 40 % nuolaidą kompresinei sportinei aprangai Farmacell, 30 % nuolaidą sportinėms kompresinėms kojinėms CEP, o ortopediniams vidpadžiams PEDAG sportuojantiems iki 40 % nuolaidą.
*Nuolaidos taikomos su „Optikos pasaulio“ lojalumo ir Babilono kortelėmis. 

Šeštadienį nuo 14 val. iki 16 val. krepšinio klubo „Lietkabelis“ žaidėjai surengs pokalbių šou pačiame PC  Babilonas. Čia turėsite galimybę ne tik gauti mėgstamo žaidėjo autografą, bet ir užduoti aktualius klausimus patiems krepšininkams.

Norintys išmėginti savo jėgas yra laukiami PC „Babilonas“ sekmadienį, kur nuo 13 val. iki 15 val. „Maistas Sportui” organizuos prisitraukimų rungtis. Ištvermingiausi rungties dalyviai bus apdovanoti rėmėjų dovanomis. O, kad visą išpardavimo savaitgalį nepritrūktų gerų emocijų ir energijos, svečiuose sulauksime ir „Free Motion“ sporto klubo, kurio treneriai ir kineziterapeutai konsultuos prekybos centro lankytojus. Taip pat „Free Motion“ sveikatingumo specialistai praves trumpas, bet itin efektyvias mankštas, kurios numalšins nugaros skausmus, sumažins raumenų įtampą ir stresą.

„Maistas Sportui" prisitraukimų rungties TAISYKLĖS:

Spalio 13 d. (sekmadienį) „Maistas Sportui“ prisitraukimų rungtis vyks nuo 13 val. iki 15 val. Rungties dalyviai varžysis, siekdami kuo daugiau padaryti taisyklingų prisitraukimų su savo svoriu (nebus kabinama jokių papildomų svorių). 

1. Rankos ant skersinio delnais nuo savęs.
2. Dalyviai negalės naudoti pirštinių ar kitų pagalbinių priemonių.
3. Atliekant prisitraukimus negalima „užsimetinėti“ (kūnas gali kažkiek svyruoti, bet be kojų mostų ir „raitymųsi“).
4. Bus skaičiuojami tik teisingi prisitraukimai: apačioje alkūnės ištiestos, viršuje smakras virš skersinio.
5. Jei smakras nepakyla virš skersinio ar apačioje rankos pilnai neišsitiesia, tada prisitraukimas neįskaičiuojamas.
6. Rungtis vyks dvi valandas, tai jei bus laisvo laiko, tai tas pats dalyvis galės bandyti du kartus.
7. Didžiausias pakartojimų skaičius bus užrašomas ir pasibaigus varžybų laikui bus nustatyti 3 prizininkai, padarę daugiausia prisitraukimų, kurie bus apdovanoti „Maistas Sportui“ prizais.

Tad spalio 12 – 13 dienomis susitinkame PC „Babilonas“ ir pasiruoškime aktyviam ir stilingam rudeniui!