„Pierre Cardin outlet“ parduotuvė jau Babilone! Atgal

Mados legenda – jau ir Panevėžyje!

Prekybos ir pramogų centre „Babilonas“ duris atvėrė nauja „Pierre cardin outlet“ drabužių parduotuvė.

Pristatinėti “Pierre Cardin” – tikrai nereikia. Žymaus prekės ženklo drabužių kolekcijos yra vertinamos visame pasaulyje. Tai ne tik prekinis ženklas, bet ir ilgalaikė aprangos stiliaus kultūra.

O nuo šiol ją pajusti galės ir panevėžiečiai. Norintiems įsigyti madingos ir kokybiškos aprangos jiems nebereikės važiuoti į Vilnių - „Pierre Cardin outlet“ drabužių salonas atidarytas ir Panevėžyje, prekybos bei pramogų centre „Babilonas“.

Džinsai – be konkurencijos

„Pierre Cardin“ atstovauja vertybėms, kurios itin svarbios šiuolaikiniam žmogui: stiliui, kokybei ir socialiniam atsakingumui. 60 proc.  legendinio prekės ženklo kolekcijos sudaro laisvalaikio drabužiai: kelnės, džinsai, megztiniai, striukės, marškiniai ir marškinėliai. 

Populiariausi „Pierre Cardin“ salonuose visgi - džinsai. Jų čia - įvairiausių rūšių, spalvų ir apdirbimo. Prieš keletą metų minėti drabužių gamintojai atsisakė trinti džinsus cheminėmis medžiagomis. Tad dabar visų šiame tinkle parduodamų džinsų efektas pasiekiamas tik mechaniniu būdu.

Ramia prancūziška elegancija dvelkiančiose kolekcijose naudojamos tik geriausių gamintojų itališkos medžiagos, nesiglamžanti vilna, vilnos ir šilko mišiniai, faktūriniai audiniai. Kolekcijose įsitvirtinusi minkšta vilna ir megzti drabužiai ne tik saugo kūną nuo žvarbaus oro, bet ir stebina savo nepaprastu švelnumu.

Beveik visi šių mados namų drabužiai gaminami Europoje. 

Ir moterims, ir vyrams

Jau keletą metų Pierre Cardin siūlo ypatingą džinsų moterims liniją, pavadintą "My favourite". Speciali „DuoCore“ technologija leidžia pasiekti ypatingą minėtų džinsų elastingumą: drabužis grįžta į pradinę padėtį, neišsitampo, nenukara. „Skinny fit“, „Slim fit“, „Relaxed fit“ - trys  linijos modeliai, kuriuos tiesiog privaloma pasimatuoti.

Kiti prekių ženklai

Taip pat „Pierre Cardin“ outlet salone bus galima rasti ir kitų prekės ženklų drabužių. „Otto Kern“ - tai premium segmento prekės ženklas, skirtas smalsiai, dinamiškai asmenybei, mėgstančiai naujoves. Čia laisvas stilius derinamas su totaliu vyriškumu.

„Jupiter“ kolekcijose gausu striukių iš medvilnės ir nailono mišinio, taip pat ilgų striukių su įvairiomis funkcinėmis detalėmis: raiščiais, nusegamais gobtuvais, slaptomis kišenėmis ir aplikacijomis. Specialia membrana dengti drabužiai, saugos vyrus nuo lietaus ir vėjo bei reguliuos kūno temperatūrą.

Kviečiame panevėžiečius nepraleisti progos pasižvalgyti į aukštosios mados dalelę savo mieste!