Į kiną – be kaukių, bet su galimybių pasu ir spragėsiais Atgal

„Apollo Kinas“ nuo rugpjūčio 20 d. mėgautis kinu kviečiame tik turint galiojantį GALIMYBIŲ PASĄ (asmenims iki 16 metų nereikia).  Užkandžiai ir gėrimai salėje leidžiami, kaukės rekomenduojamos, bet nebeprivalomos.

 

Dažniausiai užduodami klausimai:

Ar reiks dėvėti veido kaukes kino salėje?

NE! Veido kaukės kino salėje yra rekomenduojamos, bet neprivalomos. Bendrose kino teatro erdvėse kaukes dėvėti privalu.

 

Ar bus galima valgyti spragėsius?

TAIP! Galėsite kine įsigyti spragėsių, užkandžių ir gėrimų bei vartoti juo kino salėje. Žvaigždžių kėdėse užsakymai ir aptarnavimas veiks taip pat.

 

Kaip ir kur bus tikrinamas Galimybių pasas kine?

Kino teatro darbuotojai Galimybių paso QR kodą nuskaitys prie įėjimo į kino salę. Prašome iš anksto jį pasiruošti. Prireikus žmogaus tapatybę galima patikrinti paprašius asmens dokumento. Jeigu klientas turi nusipirkęs kino bilietą, bet negali pateikti Galimybių paso jis nebus įleistas į kino salę, o pinigai už kino bilietą grąžinti nebus.

Norint užkandžiauti prie 2 aukšte įrengtų staliukų, žaisti biliardą taip pat būtina pateikti Galimybių pasą.

 

Ar vaikams reiki turėti Galimybių pasą?

Galimybių pasas išduodamas asmenims nuo 16 metų. Vaikams iki 16 metų nereikia testuotis ir turėti Galimybių paso. Jiems reikalingas tik asmens dokumentas.

 

Kur galiu rasti savo Galimybių pasą? Kaip jį atsidaryti?

Galimybių pasas – tai asmeniui suteikiamas QR kodas, kurį gauna žmonės, pasiskiepiję nuo koronaviruso, persirgę COVID-19 arba gavę neigiamą COVID-19 testo rezultatą. Galimybių pasas yra susietas su e-sveikata sistema. Jame pateikti tik tie duomenys, kurie reikalingi žmogaus tapatybei nustatyti. Nuskaičius gautą QR kodą, žmogaus tapatybė patikrinta su asmens dokumentu. Galimybių pasą galite atsisiųsti čia.

 

Kaip Galimybių pasą gauti iš užsienio grįžusiems lietuviams? Ar tinka ES sertifikatas?

Galima pateikti ES skaitmeninį Covid sertifikatą arba neigiamą PGR (galioja 48 val. nuo ėminio paėmimo momento) testo rezultatą liudijančius dokumentus.

 

Kaip Galimybių pasą gauti tiems Lietuvos gyventojams, kurie neturi galimybių prisijungti per e.valdžios vartus?

Žmonės, nesinaudojantys elektronine bankininkyste ar neturintys elektroninės prieigos, popierinį paso variantą gali gauti Registrų centro teritoriniuose padaliniuose. Taip pat pagal šiuo metu Sveikatos apsaugos ministro patvirtintas taisykles, asmenys vietoj Galimybių paso gali naudoti vieną iš medicininių dokumentų iš e.sveikatos sistemos: ES skaitmeninį Covid sertifikatą, vakcinacijos išrašą, dokumentą, įrodantį, kad persirgta COVID-19 liga, ar neigiamo PGR testo rezultato išrašą. Šiuos dokumentus, negalintiems prisijungti patiems, gali išduoti jų sveikatos priežiūros įstaiga.