Babilono kino diena TREČIADIENĮ Atgal

Vasario 26 dieną Apollo kine vyks pirmoji BABILONO KINO DIENA! Tik tą dieną visi kino bilietai - du už vieno kainą! Visą trečiadienį kino filmų gurmanai ir gero laiko mėgėjai galės mėgautis net ir naujausiais filmais už ypatingą bilietų kainą! O juk toks kino centras vienintelis Lietuvoje!

Trečiadienį, Babilono kino dieną galėsite pamatyti mėnesio hitu jau spėjusią tapti lietuvišką komediją „Importinis Jaunikis“. Tai filmas apie Prancūzijoje studijuojančios dukros Kotrynos grįžimą į gimtuosius namus. Čia mergina ruošiasi vestuvėms bei supažindina tėvus su savo

išrinktuoju jaunikiu Fransua. Žiūrovams puikiai žinomi komedijos aktoriai suvaidins juokingas, šmaikščias ar net pikantiškas scenas! Babilono kino dienos metu kino mėgėjų taip pat laukia ir įspūdingas nuotykių filmas pagal Džeko Londono apsakymą „Protėvių šauksmas“. Taip pat siūlome pasižiūrėti nuotykių kupiną istoriją visai šeimai apie tikrą draugystę, pasitikėjimą ir drąsą – „Augintiniai susivienija“. O filmą „Baltų gentys. Paskutinieji Europos pagonys“ turi pamatyti kiekvienas lietuvis ir jo kaimynas. Tai filmas, kurio metu nusikelsite į XIII a. laikmetį kai Europa buvo valdoma krikščioniškos bažnyčios ir vienintelė likusi problema krikščionybei ir prekybiniams saitams tarp rytų ir vakarų buvo likusieji paskutinieji Europos pagonys. Ieškantiems atsakymų „kokie buvo mūsų protėviai?“ ar „kieno kraujas teka mūsų venomis?“ dramatiška kelionė į praeitį kaip tik Jums!

Komedija, nuotykiai, o gal dramatiška praeities istorija? Visą tai galėsite pamatyti nors ir per vieną dieną! Juk vasario 26 dieną, paskutinį mėnesio trečiadienį Babilone vyks kino diena ir bilietus dviems galėsite įsigyti už vieno kainą! Čia visų laukia pažangiausi pasaulyje kino projektoriai, minkšti krėslai bei atnaujinta garso sistema, kuri kiną pavers tikrai magišku!

Daugiau informacijos apie kino seansus:

https://www.apollokinas.lt/home