Babilono kino diena - 2 bilietai už kainą! Atgal
Akcija galioja: nuo 2022-09-21 iki 28 d.

Kino teatras

Metas naujiems, pašėlusiems nuotykiams! Ar jūs pasiruošę? Babilono kino diena jau čia pat, tik rugsėjo 28-ąją 2 bilietai už 1 kainą! Čiupk bilietus kol dar yra ir trečiadienį susitikime Apollo kino teatre  -> įsigyti bilietą!

TOP 5 Babilono kino dienos filmai:

„Ko nežino vyrai“ - ar seniai nuoširdžiai kvatojai kino teatre? Jei pasiilgai geros juoko dozės, tai lietuviška komedija „Ko nežino vyrai“ – kaip tik tau. Iš tokių kino hitų kaip "Valentinas vienas“, "Ir visi jų vyrai“ bei "Kaip pavogti žmoną“ prodiuseriai sugrįžo su komišku filmu apie vyrą, vieną rytą atsibudusiu moters kūne.

„Įsikūnijimas (Kartojimas)“ – prieš „Įsikūnijimas. Vandens kelias“ gruodžio mėnesio premjerą, originalus „Įsikūnijimas“ su atnaujintais vaizdais ir garsu sugrįžta į didžiuosius ekranus.

„Nesijaudink, Brangioji“ – ar esi Harry Styles gerbėjas? Nes turime tikrai sultingą kino naujieną! Ir taip, bene didžiausia 2022 m. muzikos žvaigždė Spotify ir visam muzikos pasaulyje tampa ir viena didžiausių kino žvaigždžių.

„Pasiutusios letenos. Henko legenda“ – smagi, kupina neįtikėtino humoro, drąsos bei ryžto animacija apie pačias didžiausias svajones, kurios būtinai išsipildys, jeigu tik labai norėsi, pasistengsi ir tikėsi.

„Bilietas į rojų“ - romantinėje komedijoje pirmą kartą po 2001 metais įvykusios kazino vagystės filme „Oušeno vienuoliktukas“ didžiajame kino ekrane vėl susitiko „Oskaro“ laureatai Julia Roberts ir George Clooney.

 

Pasiūlymas galioja perkant bilietus internetu ir kino teatro savitarnoje.

Pasiūlymas negalioja vaikiškiems, senjorų ir neįgaliųjų bilietams.

Perkant kino bilietus būtina pasirinkti „Įprastas bilietas 2 už 1“ arba „Apollo Klubo nario bilietas 2 už 1“.

Visi įsigyti filmo bilietai taip pat įskaičiuojami į Apollo Klubo nario sąskaitą nemokamam bilietui gauti.

Nuolaidos nesumuojamos.